امروز دوشنبه, 06 خرداد 1398 - Mon 05 27 2019

منو

***درباره ( UGTC 8 )

یو جی تی سی هشت: حامی ایده پردازان ،کار آفرینان و نوآوران و ارتباط با صنعت

ماباشگاه ایده پردازی ،کارآفرینی ،و ارتباط با صنعت مرکزآموزش علمی کاربردی بازرگانی منطقه هشت غله هستیم، مجموعه ای دانش محور و ایده بنیان ،متشکل از دانشجویان ،فارغ التحصیلان ،اساتید ،متخصصان و علاقه مندان به راه اندازی کسب وکار های صنعتی IT محوربا تمام توان سعی داریم با به کار گیری ظرفیت موجود در مرکز ،ضمن فرآهم آرودن بستری مناسب جهت ایده یابی و معرفی ایده های برتر در راه اندازی و توسعه کسب وکار ، نقش تاثیر گذارو تسهیل گر ایفاءکنیم.

ما/یو جی تی سی هشت/مجموعه ای قدرتمند ،اما بدون سلسه مراتب سازمانی ،با ایده و پرتوان ،نه با سرمایه مالی فرآوان واز همه مهمتر مهم در ایجاد ارتباط بین ایده پردازان و سرمایه گذاران هستیم و هدف نهایی مان تبدیل شدن به قطب فناوری های نوین و کسب و کارهای صنعتی IT محور در کشور است.


 

***بخش های اصلی (UGTC 8 )عبارتند از:

عضویت در (UGTC 8)

بخش عضو گیری باشگاه است که طی آن افراد علاقمند ،می توانند با تکمیل فرم های مربوطه ،یکی از هم تیمی های خوب ما شد ،واز تمامی امکانات باشگاه (  یو جی تی سی هشت) بصورت رایگان و یا پرداخت کمترین هزینه بهره مند شوند

بازار ایده های ناب:

که بخش اصلی باشگاه ( UGTC 8 ) را تشکیل می دهد، بازرا ایده های ناب است که حمایت اساتید دانشگاه و همچنین متخصصان اداره شده و هدف از ایجاد آن معرفی ایده های برتر دانشجویی به دیگران ،علی الخصوص سرمایه گذاران است .

***همکاری با (UGTC 8 )

باشگاه /جی تی سی هشت/ایده پردازی ،کارآفرینی ،نوآوری وارتباط با صنعت مرکزآموزش علمی کاربردی بازرگانی منطقه هشت غله در راستای توسعه فعالیتهای خود از افراد علاقمند و مستعد و توانمند دعوت به همکاری می نماید . علاقمندان می توانند با تکمیل فرم همکار از مزایای حضور در این باشگاه بهر ه مند شده و دیگران را نیز از این مزایا بهره مند نمایند.


 

***اهداف ( یو جی تی سی هشت)

اولین هدف مادر این بازار ایده های ناب ،آماده سازی بستری مناسب جهت معرفی ایده های برتر دانشجویی است تا بتوان ضمن کمک به پرورش خلاقیت ایده چردازی راه را جهت خلق کسب وکار نو هموار نموده در مرحله بعدی با بربرقراری ارتباط چند سویه با اساتید ،نخبگان،مخترعان،مشاوران،مستقل گران و سرمایه گذران حوزه کسب وکار می توان احتمال به بار نشستن طرح را چندین برابر نمود.


 

***مزیت حضور در بازرا ایده های ناب:

در صورت انتخاب ایده شما به عنوان ایده برتر ،علاوه بر دریافت کاپ (یو جی تی سی هشت) این مکان فرآهم مشود تا بتوانید با سرمایه گذاران جهت اجرایی شدن ایده های خود ارتباط برقرار کرده و با همراه مشاوران و تسهیل گران حرفه ای در حوزه های مختلف ،ایده تان را به کسب وکار ثروت آفرین تبدیل کنید .


 

***مزایای شرکت در (یو جی تی سی هشت )

-جذب سرمایه و استفاده از امکانات حامیان رویداد ها

- یافتن هم تیمی

- آشنایی با ایده های ارائه شده نحوه غربالگری و داوری ایده ها

- معرفی جهت حضور در رقابت های داخلی و بین المللی


 

*** محورهای اولیه در ( یو جی تی سی هشت)

-به کارگیری فناوری های نوین در تمامی حوزه ها

- راهکارهای نوین و کم هزینه ساده سازی طرح ها و پرژوه ها

- کسب وکار های آنلاین


 

*** مراحل شرکت در ( یو جی تی سی هشت)

1- تکمیل فرم ثبت نام

2- بررسی اولیه طرح ها و ایده ها توسط داوران بصورت کاملاً محرمانه

3- برگزاری اولین جلسه معرفی طرح صاحب طرح 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت غله و بازرگانی منطقه 8 می باشد