امروز دوشنبه, 06 خرداد 1398 - Mon 05 27 2019

منو

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم

  • بازدید: 650

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش علمی کاربردی بازرگانی منطقه هشت غله با عنایت به فررسیدن 12 اردیبهشت سالروز شهادت استادمرتضی مطهری و به پاس احترام به اندیشه و تفکر معلم مراسمی با حضور اساتید محترم مرکز آموزش برگزار گردید.

لازم به توضیح است در پایان مراسم لوح تقدیر به اساتید مرکز اهداء گردید.

شماره تماس همکاران واحد استانی

  • بازدید: 1415

شماره تماس همکاران واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی  در راستای تسهیل ارتباط دانشجویان ، کارکنان و مدرسان محترم 

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

  • بازدید: 837

برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در نیمه دوم اردیبهشت ماه ، جهت ثبت نام در سامانه نمایشگاه کتاب به آدرس http://www.tibf.ir/fa مراجعه فرمائید .

دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت

  • بازدید: 905

قابل توجه دانشجویان محترم :
دانشجویان علاقمند به ثبت نام در دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی به اتاق اساتید و یا به آدرس سایت زیر مراجعه نمایند.

مطالعه بیشتر...

اعتکاف دانشجویی

  • بازدید: 1335

جهت ثبت نام در یازدهمین دوره اعتکاف دانشجویی به سامانه الکترونیکی داشگاه جامع علمی کاربردی (www.//info.uast.ac.ir/etekaf) مراجعه فرمایید . 

حضور در کارگاه مجموعه قوانین و مقررات آموزشی

  • بازدید: 1054

دانشگاه جامع علمی کاربردی به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی بازرگانی منطقه 8 غله معاونت آموزشی و کارشناسان آموزشی و دانش آموختگان در کارگاه آموزشی مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی که ذر استان اردبیل و به میزبانی شایسته  واحد استانی اردبیل برگزار گردید شرکت کردند.

در این کارگاه مقررات جدید آموزشی توسط مدیر کل اداره دانش آموختگان و کارشناسان همراه در دو شیفت صبح و بعد از ظهر تشکیل شد و در پایان نیز به سوالات شرکت کنندگان در کارگاه پاسخ داده شد.

لازم به توضیح است، کارگاه مذکور در شهر چشمه های بهشتی سرعین در تاریخ 94/10/07 و با استقبال خوبی از طرف مدعوین برگزار گردید

جشن هفته وحدت و روز بعیت مجدد با رهبری

  • بازدید: 948

همزمان با آغاز امامت حضرت ولی عصر؛از برندگان مسابقه فرهنگی روز دانشجو تجلیل شد
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی بازگانی منطقه 8 غله؛ با برگزاری مراسمی همزمان با آغاز امامت حضرت ولی عصر، از دانشجویانی که در مسابقه فرهنگی روز دانشجو برنده شده بودند، تجلیل به عمل آمد. 
پایگاه بسیج شهید پیری مرکز آموزشی بازرگانی منطقه 8 غله به مناسبت روز دانشجو اقدام به برگزاری مسابقه علمی- فرهنگی بین دانشجویان این مرکز کرده بود ، از بین شرکت کنندگان دو نفر به عنوان برنده شناخته شده بودند که در مراسم جشن آغاز امامت امام زمان(عج) جوایزی به آنها اهدا گردید. 

مطالعه بیشتر...

دومین جلسه شورای تعامل مرکز آموزش بازرگانی منطقه 8 غله برگزار شد

  • بازدید: 1037

 

دومین جلسه شورای تعامل مرکز آموزش بازرگانی منطقه 8 غله برگزار شد به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش دومین جلسه شورای تعامل در مورخه  9/27/ 1394 روز چهارشنبه  در محل بسیج دانشجویی برگزار شد

معاون آموزش مرکز ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول به دانشجویان مرکز و اعضای شورای تعامل اعلام کرد مدیریت جدید مرکز آموزش با تمام توان تلاش می کند خواسته های بحق دانشجویان را برآورد نموده و با ارائه خدمات بهتر فضای صمیمی و علمی را در مرکز ترویج دهد . حمید شهباززاده با بیان کارهای انجام گرفته در ماههای اخیر اضهار نمود هر چند ایده آلها قاصله زیادی داریم ولی تنها با تلاش و کوشش می توان نسبت به رفع ایرادات اقدام نمود و در این زمینه خواستار همکاری پیش از پیش دانشجویان و اعضای شورای تعامل مرکز آموزش شدند در ادامه جلسه نیز اعضای شورای تعامل موارد موجود و خواسته های دانشجویان را مطرح نموده و برای جلسه بعدی خواستار حل آنها شدند . 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت غله و بازرگانی منطقه 8 می باشد